Jastarnia,woj.pomorskie

Kontakt

Pokoje Gościnne "Katarzyna"

ul.Sychty 53

84-140 Jastarnia

504-686-033 / 58-675-22-67

Katarzyna Kroll

39 1240 2920 1111 0010 1655 0905  

www.pokojekatarzyna.pl

 


Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w ramach www.jastarnia.com w celu przekazania ich do wybranego i dostępnego na stronie podmiotu turystycznego, aż do momentu wycofania zgody.

Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych przez wybrany podmiot, z którym w tym zakresie powinnam/powinienem się skontaktować. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że niniejsza strona internetowa należy do serwisów internetowych IP:tourism, którego właścicielem jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX z siedzibą w Warszawie przy ul. Piastów Śląskich 49. Administratorem Danych Osobowych zbieranych danych osobowych za pośrednictwem niniejsze strony nie jest AGENCJA MARKETINGOWA WJX, lecz podmioty turystyczne wybrane przez użytkownika strony, którym dane osobowe są na bieżąco przekazywane do wykorzystania i przetwarzania w celach odpowiedzi na zapytanie i rejestracyjnych.


 

Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Pani Katarzyna trzyma poziom! Koniec sierpnia 2014, po bardzociężkim sezonie, pokoik świeżutki, pachnący, czyściutki. W tym bogatszy o obrazy i zegar ścienny. Wszystko jak przed rokiem na bardzo dobrym poziomie. I tak trzymać!!!Krystyna i Henryk.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 58 675 22 67

Ks.Sychty 53

84-140 Jastarnia